تبلیغات
یا صاحب عصر (عج) - معرفی سایت: پورتال جامع مهدویت
یا صاحب عصر (عج)
نوشته شده در تاریخ شنبه 15 تیر 1392 توسط احمد فنونی | نظرات ()
معرفی پورتال :

پورتال جامع مهدویت، مرجعی تکمیل‌شونده برای پاسخگویی به پرسش‌ها، معرفی آثار برگزیده و برنامه‌ریزی و اجرای فعالیت‌های آموزشی و فرهنگی در زمینه مهدویت در گستره زبان فارسی است و هدف اصلی آن، زمینه‌سازی و تسهیل آموزش عمومی مهدویت می‌باشد.
مشارکت و پشتیبانی :

عموم فعالان علمی و فرهنگی مهدویت می‌توانند با پیوستن به این پروژه ـ در ضمن حفظ استقلال هویت و سلیقه فکری و سازمانی خود ـ زمینه‌ساز گسترش و تعمیق روزافزون فعالیت‌های علمی، فرهنگی و تبلیغی درباره ساحت قدس مهدوی باشند.
نسخه معرفی:

پورتال جامع مهدویت با هدف پاسخگویی به پرسش‌ها و شبهات و سامان‌دهی محصولات، برنامه‌ها و فعالان مهدویت هم زمان با جشن‌های میلاد موعود در نیمه‌شعبان ۱۴۳۳ راه‌اندازی گردید و فعالیت نسخه معرفی آن، با رویکرد دعوت از مخاطبان، از ۱۵ تیرماه ۱۳۹۱ آغاز شد و با جذب ده‌هزار عضو در ۱۵ شهریور ۱۳۹۱ به کار خود پایان داد.
نسخه آزمایشی :

هم‌اکنون،‌ نسخه آزمایشی پورتال با رویکرد اطلاع‌رسانی راه‌اندازی و اجراء شده است. در این مرحله، از سازه‌های اصلی پیشخوان محصول و مخزن پرسش رونمایی شده و محتوای بخش‌های گوناگون، به همراه اطلاعات و مشخصات اعضاء ویرایش و تکمیل می‌گردد. همچنین، مدیران و کارشناسان پورتال، در مرکز مدیریت آن مستقر شده و زمینه فعالیت رسمی آن را فراهم می‌آورند.
طریقه ثبت نام در پورتال جامع مهدویت :

مخاطبان پورتال جامع مهدویت به دو دوسته عضو و غیرعضو طبقه‌بندی می‌شوند.

کاربران اولیه و غیرعضو پورتال کسانی هستند که یا مایل به گسترش همکاری خود با آن نبوده و یا تاکنون موفق به ثبت‌نام در آن نشده‌اند. کارکرد پورتال در رابطه با کاربران غیرعضو، راهنمایی، دعوت و اطلاع‌رسانی درباره موضوع، محتوا و ساختار آن است. بر این اساس، کاربران غیرعضو علاوه بر دسترسی به محتوای صفحه نخست، می‌توانند از بخش‌ها و امکانات پیشخوان محصول (جهت آشنایی با محصولات و منابع طبقه‌بندی‌شده مهدویت) و مخزن پرسش (جهت مطالعه پرسش‌وپاسخ‌های طبقه‌بندی‌شده مهدویت) استفاده کنند.

کارکرد پورتال در رابطه با اعضای آن، ارائه خدمات پاسخگویی و ترغیب آنها به انجام فعالیت‌های بیشتر در رابطه با مهدویت می‌باشد. بر این اساس، اعضای پورتال علاوه بر دسترسی به امکانات کاربران غیرعضو، می‌توانند از امکانات پرسش اینترنتی (جهت طرح پرسش‌های عام و مفصل) و پیامک (جهت طرح پرسش‌های فوری و کوتاه) استفاده کنند.

یا ارسال یک پیامک بدون متن به ۱۰۰۰۰۰۱۲

آدرس سایت : Mahdaviat.irطبقه بندی: «معرفی سایت مهدوی»، 
برچسب ها: معرفی سایت، معرفی سایت مهدوی، سایت مهدوی،
مرجع دریافت ابزار و قالب وبلاگ
.:
By Ashoora.ir & Blog Skin :.